Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do středy 13.12.2017, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 22.12.

podsveti-v1

Podsvětí

Bowden Oliver

 • Autor: Bowden Oliver
 • Žánr: fantasy
 • Série: Assassin's Creed 8
 • Počet stran: 288
 • Provedení: brož.
 • Rozměry: 145x205
 • Překladatel: Kateřina Niklová
 • Autor obálky: Ubisoft
 • E-book: na partnerském webu Palmknihy.cz
 • Běžná cena: 279 Kč
 • Cena při objednávce u nás: 195 Kč Koupit
 • Vyšlo

PŘED NELÍTOSTNOU VÁLKOU

ASASÍNŮ A TEMPLÁŘŮ

NENÍ ÚNIKU…

… ani v londýnském podsvětí,

kde skryla tamní smetánka své hříchy!

Videoherní série Assassin‘s Creed si v současné popkultuře vydobyla výsadní postavení – a rozhodně nehodlá ze svých pozic ustoupit. I letos se hlásí o slovo, a to nejen na obrazovkách počítačů, ale i na stříbrném plátně (s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli) a rovněž s dalším knižním titulem!

Čeští fanoušci se tak díky nakladatelství FANTOM Print mohou vydat do daleké Indie, ale především do viktoriánského Londýna, kde zrovna v oblacích páry a potu tisícovek dělníků vrcholí Průmyslová revoluce. Její součástí je i budování první podzemní dráhy. Náročná stavba je výzvou lidskému duchu a umu, ovšem pod pozlátkem zpráv pro veřejnost se skrývá cosi zlověstnějšího.

O projekt se totiž zajímají špičky templářského řádu a to samozřejmě znamená, že ani asasíni nemohou zůstat stranou. Ovšem v Londýně je jejich pozice výrazně oslabená. Pokud chtějí zabránit triumfu nepřátel, musí se spolehnout na služby jednoho jediného válečníka a mladíka, kterého zavrhla vlastní rodina.

Krvavý déšť

Společně se bude muset mistr asasín a jeho věrný služebník Duch ponořit do hlubin pod Londýnem. Právě tam začne krvavý boj, který brzy otřese celým Londýnem a dost možná i britským impériem. Templáři totiž objevili něco, co může navždy vychýlit rovnováhu sil v jejich prospěch. Tiché noci již brzy zaplní chroptění umírajících a ulice smáčí krvavý déšť!

Další román z populární série Olivera Bowdena, s podtitulem Podsvětí, je pevně rozkročen mezi Indií a Londýnem, ale také mezi oddaností asasínskému poslání a lidskostí. Ne vždy jsou totiž správná rozhodnutí snadná – a ne vždy jsou jejich výsledkem dobré skutky. Ovšem tváří v tvář templářské hrozbě je třeba jednat a zaplatit jakoukoliv cenu!

Anotace:

Píše se rok 1862 a v Londýně, kde je Průmyslová revoluce v plném proudu, se staví první podzemní dráha. Když je na stavbě objevena mrtvola, znamená to začátek nejnovější smrtící kapitoly ve staletí dlouhé bitvě mezi asasíny a templáři. Temnými tajemstvími obestřený asasín pracuje hluboko v utajení, aby ukončil nadvládu templářů nad hlavním městem. Bratrstvo ho brzy pozná jako Henryho Greena, učitele Jacoba a Evie Fryeových. Prozatím je však znám pouze jako Duch…