mesicni-smena

Měsíční směna

Alexander Cassie

 • Autor: Alexander Cassie
 • Žánr: fantasy
 • Série: Edie Spence 2
 • Provedení: váz. s přebalem
 • Rozměry: 145x205
 • Překladatel: Petra Kubašková
 • Autor obálky: Angela Waters
 • ISBN: 978-80-7398-239-3
 • E-book: na partnerském webu Palmknihy.cz
 • Běžná cena: 229 Kč
 • Cena při objednávce u nás: 160 Kč Koupit
 • Vyšlo

ROZHOŘELA SE VÁLKA

VLKODLAČÍCH KLANŮ!

A mezi znepřátelenými frakcemi stojí

obyčejná zdravotní sestra…

Na Edie Spenceovou ze zvláštního oddělení Okresní nemocnice Y4 nelze jen tak zapomenout. Po té, co v románu Noční směna zachránila nevinnou dívku z upířích spárů, ji během polední pauzy zaskočí další problém.

Tentokrát však jeho původci nejsou chladní a nelítostní krvesajové, nýbrž nespoutané a divoké šelmy. Ano, správně – Edie se při své druhé „směně“, nad níž si vzal patronát bledý svit měsíce, musí popasovat s vlkodlaky. A nejen s jedním a nikoli z jedné smečky. Edie se dostala rovnou… do epicentra klanové války.

Už první kniha ukázala, že série Cassie Alexandrové je v žánru urban fantasy psané něžnější polovinou lidstva výjimečná: a to nikoli pouze díky perfektně prokreslenému charakteru hlavní hrdinky, v němž se snoubí sympatická civilnost s dechberoucí odvahou a tvrdohlavostí, ale zejména díky prostředí, ve kterém se její příběhy odehrávají.

Nemocnice + vlkodlaci = zaručený úspěch

Fenomén nemocnic a záchranek je oblíbený nejen ve Spojených státech, odkud autorka pochází, ale nebývale populární je také v Česku i na Slovensku. Proto bylo otázkou času, kdy pro milovníky Sanitek či Nemocnic na kraji města a zároveň fanoušků fantastiky některý z tuzemských nakladatelů najde titul, který by uspokojil obě tyto skupiny zároveň.

Není náhodou, že se tímto nakladatelem stal právě FANTOM Print (www.fantomprint.cz), který patří mezi nejprogresivnější hráče na poli s literární fantastikou. A protože se už Noční směna stala okamžitě po vydání bestsellerem, nebylo proč otálet s přípravou dílu druhého.

Edie Spenceová je zpět a kruh, který se kolem ní tentokrát stahuje, vrčí, cení tesáky a ježí hřbety. Válka, která mezi vlkodlaky vypukla, zároveň nastolila otázku: Může ji přežít jedna obyčejná zamilovaná zdravotní sestra…?

Anotace:

Sestra Edie Spenceová se poté, co přežila brutální útok upírů, může vrátit do práce, kde se stará o nadpřirozené bytosti, které potřebují lékařskou péči. Ale její sesterský um je vystaven náročnému testu, když se během polední pauzy stane svědkem nehody, od níž pachatel ujel. Zraněný chodec není obyčejný vlkodlak, nýbrž vůdce smečky. Edie se tak ocitá uprostřed nelítostné vlkodlačí války. Dvě znepřátelené smečky spolu bojují, ale Edie nemá sebemenší zájem se do toho vměšovat. Když se však setká s pacientovým synovcem, Lucasem – potetovaným vlkodlakem s pohledem predátora, kterému je těžké odolat – Edie si musí vybrat, na čí stranu se postaví. Otázka zní, může důvěřovat tomuto nebezpečnému spojenci? A může dát na své instinkty, když je v jeho blízkosti? Tak či onak se Edie nedokáže z tohoto kolotoče vymanit, i když se tak z ní stává snadná kořist…