volani-uplnku-color_FRONT

Volání úplňku

Arthur Keri

 • Autor: Arthur Keri
 • Žánr: urban fantasy
 • Série: Strážkyně Riley Jenson 1
 • Provedení: váz. s přebalem
 • Rozměry: 145x205
 • Překladatel: Petra Kubašková
 • Autor obálky: Larry Rostant
 • E-book: na partnerském webu Palmknihy.cz
 • Běžná cena: 249 Kč
 • Cena při objednávce u nás: 174 Kč Koupit
 • Vyšlo

AKCE I SMYSLNÁ EROTIKA

S UPÍRY, VLKODLAKY A JEJICH

KŘÍŽENCI…

Vymazlená urban fantasy od protinožců,

která vám vezme dech!

Upíři a vlkodlaci jakožto žhaví milenci přicházejí znovu na scénu. Tentokrát byla jejich cesta ale o něco delší než obvykle, protože byli zrozeni ve fantazii spisovatelky Keri Arthur, která pochází až z daleké Austrálie.

Co se týče subžánru urban fantasy protkaného výraznými erotickými prvky, je kniha Volání úplňku pro autorku v podstatě debutem. A to debutem výrazným, který má podobu sexy smyslného příběhu plného intrik a napětí, jenž se odehrává ve světě obývaném bytostmi z legend.

Právě na upíry a vlkodlaky, stejně jako na další nadpřirozené rasy dohlíží speciální organizace se sídlem v Melbourne. Jejími zaměstnanci jsou i dvojčata Riley a Rhoan Jensonovi, kteří jsou tzv. dhampiry, tedy vzácnými kříženci upíra a vlkodlaka. Zatímco Riley pracuje v administrativě, její bratr Rhoan je po čase povýšen na „Strážce“, tedy nájemného zabijáka, jenž řeší krizové situace přímo v ulicích velkoměsta.

Smyslná erotika v akci

Jednoho dne ale Rhoan zmizí a Riley nezbývá, než opustit bezpečí kanceláře a pokusit se bratra nalézt . Problém spočívá v načasování – týden před úplňkem je pro dhampirku to nejhorší možné období, protože se probouzí její tělesná – a dodejme, že velmi intenzivní – žádostivost.

Naštěstí má Riley dva partnery, kteří velmi ochotně uspokojí veškeré její potřeby. Nicméně pouto krve je silnější a Riley se nakonec vydává po bratrových stopách. To ještě netuší, že ji čeká setkání s velmi mocným – a v tu chvíli také nahým – vampýrem, který ji dokáže rozpálit víc než kterýkoli před ním. Nemluvě o tom, že kdosi se evidentně snaží získat dhampíří genom, aby stvořil neporazitelného válečníka. A k tomu potřebuje právě Rhoana…

Pokud jste si mysleli, že máte žánr urban fantasy v malíčku, přišel čas se dovzdělat. Keri Arthur namíchala dechberoucí mix akce a smyslné erotiky, kterou okořenila špetkou netradičních motivů a trochu jiného pohledu na věc. Ono když jste protinožkyně, tak vám ani nic jiného nezbývá…

Anotace:

Riley Jensonová, vzácný kříženec upíra a vlkodlaka, se snaží najít své místo ve světě. A pro ženu, jako je ona, to je nelehký úkol, zvláště když ji její práce – pro organizaci, která dohlíží na nadpřirozené rasy – postaví tváří v tvář těm nejvíc sexy mužům, jaké je možno si představit. Riley, v níž samotné převažuje vlk nad upírem, je náchylná k měsíční horečce: období, kdy se jí zmocňuje nezvladatelná touha po muži. Ale když její bratr – dvojče – Rhoan padne do zajetí, Riley se musí soustředit – bez ohledu na to, že se na prahu jejího bytu objevil extrémně svůdný, zcela nahý a dezorientovaný upír, jenž hledá Rhoana. Nyní bude muset své touhy udržet na uzdě, pokud chce bratra najít. Protože ti, kteří Rhoana unesli, mají spadeno i na ni.