predurcena-do-hrobu-color_SMALL

Předurčena do hrobu

Frost Jeaniene

 • Autor: Frost Jeaniene
 • Žánr: fantasy
 • Série: Noční lovci 4
 • Provedení: váz. s přebalem
 • Rozměry: 145x205
 • Překladatel: Petra Kubašková
 • Autor obálky: Larry Rostant
 • E-book: na partnerském webu Palmknihy.cz
 • Běžná cena: 239 Kč
 • Cena při objednávce u nás: 167 Kč Koupit
 • Vyšlo

DVA EXTRÉMNĚ NEBEZPEČNÍ

NEMRTVÍ ZABIJÁCI…

… soupeří o jednu poloviční upírku!

Cat Crawfieldová nemá lehký život: nejen, že je poloviční upírkou, ale ještě se rozhodla potrestat svého nemrtvého otce, který zničil život nejen jí, ale také její matce.

Pak ale potká profesionálního lovce odměn, upíra Bonese, a je ztracena. Ani milostný vztah však není jednoduchý a divoká vzplanutí se u tohoto netradičního páru brzy stanou pravidlem. Nemluvě o tom, že Cat musí (pod vedením Bonese) projít tvrdým výcvikem, aby byla schopná popasovat se nejen s úkolem, který si předsevzala, ale i s armádami drsných zabijáků a upířích predátorů.

Uznejte sami, tohle by unavilo i kompletního upíra, natož poloviční upírku. A proto je čas na dovolenou. Francie, Paříž, romantika, Bones… Začíná to pěkně, ale pokračuje to mnohem děsivěji: Cat se začnou zdát sny o upírovi jménem Gregor, který je s její minulostí spjat více, než se na první pohled zdá. Nevyhnutelný střet dvou nemrtvých zabijáků se blíží…

Pokud máte rádi subžánr urban fantasy, prošpikovaný náležitou porcí temnoty, krve, násilí, ale také explicitní erotiky, nemůžete cyklus americké spisovatelky Jeaniene Frostové Noční lovci minout. Autorce se podařilo vykreslit zajímavou ústřední protagonistku: zásadovou, odvážnou a zrzavou, které se kromě nepřátel plete do života i charismatický sympaťák.

Právě dokonalý mix akce a hororových prvků s dokonale třaskavou chemií mezi oběma hrdiny učinila z Nočních lovců kultovní sérii, které po celém světě podléhají nejen zástupy čtenářek, ale také jejich mužských protějšků. Není jediný důvod, proč se nepřidat…

Anotace:

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její nemrtvý milenec Bones se potkali před šesti lety a od té doby bojovali proti zákeřným nemrtvým, utkali se s pomstychtivým Mistrem upírem a stvrdili své pouto krví. Nyní je čas na oddych. Ale naděje na bezchybnou dovolenou v Paříži se zhroutí v okamžiku, kdy se Cat jedné noci probudí z hrůzostrašného snu. Pronásledují ji vidiny, v nichž se zjevuje upír jménem Gregor. Ten je mocnější než Bones a má vazbu na její minulost, o níž neví ani sama Cat. Gregor věří, že Cat patří jemu a nedá pokoj, dokud ji nedostane. Začíná bitva mezi upírem, který ji straší ve snech, a tím, kdo má její srdce, a je to jedině Cat sama, kdo dokáže Gregorovu moc zlomit. Aby zničila nejhoršího krvesaje, jakému kdy čelila, bude muset sebrat veškerou možnou sílu… I kdyby takové síly mohla dosáhnout jedině předčasnou cestou do hrobu.