Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do středy 13.12.2017, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 22.12.

stormrage

Stormrage

Knaak Richard A.

 • Autor: Knaak Richard A.
 • Žánr: fantasy
 • Série: World of Warcraft
 • Počet stran: 448
 • Provedení: brož.
 • Rozměry: 11x16,8
 • Překladatel: Jan Netolička
 • Autor obálky: John Polidora
 • ISBN: 978-80-7398-222-5
 • Běžná cena: 289 Kč
 • Cena při objednávce u nás: 202 Kč Koupit
 • Vyšlo

„VYDEJTE SE ZACHRÁNIT

LEGENDU SVĚTA AZEROTH…“

… a s družinou statečných hrdinů pronikněte do Smaragdové noční můry!

World of WarCraft je kult. Právě tolik slov stačí říct a není třeba dodávat cokoli dalšího. Kult ve světě i v tuzemsku, kult mezi hráči onlinových her, pařany deskovek i mezi čtenáři knih . Kult žánru fantasy, který v několika posledních letech zažívá renesanci.

Velkolepé bitvy, dechberoucí scenérie, spousta monster i klasických fantasy ras, jako jsou orci, trpaslíci a elfové, i oblaka strážící majestátní draci – to všechno se nesmazatelně vrylo do srdcí všech hráčů a čtenářů, které slova jako dobrodružství, napětí a odvaha nutí vyhledávat příběhy, jejichž základní kameny mají podobu mýtů a pověstí.

Pojďte tedy v sedmém samostatném románu podniknout spolu se skupinou neohrožených hrdinů pouť za legendárním druidem Stormragem, kterého pohltila deformovaná prapodstata Azerothu, zvaná Smaragdová noční můra. Nebude to ale jen tak…

U samých kořenů země, v místě, v němž druidové nacházeli rovnováhu samotného světa, se v pokřivené realitě dřívějšího Smaragdového snu odehraje bitva, která může navždycky změnit tvář WarCraftu…

Anotace:

Když byl svět nazývaný Azeroth ještě mladý, dali mu titáni, bohům podobné bytosti, řád. Hnětli pevniny, hloubili moře, vše s cílem naplnit dokonalou představu o tom, jaký by měl Azeroth být. A přestože titáni z Azerothu dávno odešli, jejich dílo přetrvalo dodnes. Je známé jako Smaragdový sen, svěží a divoká prapůvodní verze World of WarCraft. Nesčetná jsou tajemství halící Smaragdový sen i jeho samotářské strážce, příslušníky zelené dračí letky. V časech dávno minulých vstupovali do Snu druidi s cílem hlídat úbytek a proud života na Azerothu v rámci svého věčného úkolu udržovat jemnou rovnováhu přírody. Ne všechny sny jsou však příjemné. V poslední době začala ve Smaragdovém snu růst Smaragdová noční můra, prostor plný zkaženosti a zla, a pomalu mění Sen v nepředstavitelnou hrůzu a děs. Noční můra pohltila také nic netušící zelené draky a pokřivila jim mysl a znetvořila tělo. Pro druidy, kteří vstoupili do stále temnějšího snu, bylo najednou obtížné – někdy dokonce nemožné – uniknout. Nejsou však jedinou obětí Noční můry. Ta najednou sužuje čím dál více lidí. Rostoucímu nebezpečí by mohl padnout za oběť dokonce i Malfurion Stormrage, první a největší z azerothských druidů. A tak zatímco se světem šíří děsivé sny, začíná se zoufalá výprava s cílem arcidruida najít a zachránit. Nepřátelé přírody se ovšem velmi brzy dozví pravou podstatu jména Stormrage.